O nas

Teraz Szkolenia!, pomagamy firmom w budowie efektywnej polityki szkoleniowej i wyborze najlepszych szkoleń, kursów i webinarów dla pracowników!

„Tylko ciągłe zdobywanie wiedzy i umiejętności pozwala nadążyć za zmianami w otoczeniu biznesowym.”

MISJA

NaszA MISJA

Chcemy wspierać firmy w rozwoju kapitału ludzkiego!

Współczesny świat biznesu ulega szybkim i głębokim przeobrażeniom. Dostosowanie się do nich wymaga wiedzy i umiejętności, które wymagają codziennego rozwoju. Wiedza zdobyta w trakcie studiów szybko staje się nieaktualna, dlatego programy rozwoju ciągłego są podstawą sukcesu organizacji w dzisiejszym otoczeniu biznesowym.

Pomagamy w rozwoju kapitału ludzkiego poprzez outsourcing procesów rozwojowych w organizacji: badanie potrzeb rozwojowych, przygotowanie polityki szkoleniowej, pozyskanie partnerów oferujących najlepsze szkolenia i kursy oraz ewaluację prowadzonych działań.

  • Badanie potrzeb rozwojowych organizacji
  • Opracowywanie polityki szkoleniowej
  • Outsourcing szkoleń i kursów
  • Ewaluacja inicjatyw rozwojowych
Optymalizacja budżetu

Za mały budżet na szkolenia i kursy?

Wiele organizacji zmaga się z wyzwaniem jak zapewnić odpowiednie środki na inicjatywy rozwojowe, takie jak szkolenia, kursy i warsztaty. Współpracujemy z ponad 500 partnerami szkoleniowymi, aby uzyskać dla naszych klientów warunki współpracy niedostępne dla indywidualnych klientów.

Skontaktuj się
Warsztaty
Kurs